Onwaarschijnlijk mooi...
De Cotwolds, verdeeld over 6 verschillende graafschappen, is met zijn zachtglooiend kalkheuvellandschap net een ansichtkaart. Schilderachtige cottages, oude pubs, typische tearooms en knusse winkeltjes, waar je heerlijk kunt rondsnuffelen. Dit is hoe je je het Engeland van weleer je voorstelt.
Wolkerken, wolstadjes...?
De fraaie Cotswolds zijn rijk geworden door de handel in wol. En dat wilden men daar laten zien ook. Naast mooie huizen werden er ook fraaie, rijk versierde 'wolkerken' gebouwd, waarvan je er zeker enkele moet bezoeken. Let dan vooral op de prachtige gebrandschilderde ramen, die in die tijd wel een paar duiten hebben gekost.
Elke dag twee opties
Elke dag krijg je twee opties, een korte route voor wie snel thuis wil zijn, in alle rust wil genieten van de omgeving of voor de bui binnen wilt zijn. Of een langere optie voor wie zo veel mogelijk op de fiets wil zitten, zo veel mogelijk wil zien of zo lang mogelijk wil genieten van het mooie weer!
Hoogtepunten van deze fietsvakantie door de Cotswolds
- Door de mooiste streek van Engeland
- Schilderachtige, honingkleurige dorpjes
- Langs en vanuit unieke, gastvrije accommodaties
- 'Pitstops' in gezellige dorpscafés en authentieke herbergen
- 'Scones & tea' & het prachtige glas-in-lood in Fairford