Flonk Hotel Groningen Zuid: 14 min, met de bus Qbuzz 10 en 4 min lopen.
Indien uw reis start in Groningen, Pieterburen of Wiesternieland en u met het openbaar vervoer naar de startlocatie van uw reis komt en eigen fietsen meeneemt, kunnen we wellicht een transfer voor u regelen of u fietsen vervoeren vanaf het station, zodat u zelf met de bus kan.
De kosten van een transfer zijn €30,- voor 2 personen en 2 fietsen.
Deze service is echter wel op basis van beschikbaarheid van de chauffeurs en capaciteit, dus kan niet altijd gegarandeerd worden.
Mocht u interesse in deze service hebben, laat het ons dan zo spoedig mogelijk weten, dan kunnen we inventariseren wat mogelijk is.
Deze service bieden wij alleen aan voor personen die met eigen fietsen naar Groningen reizen. Personen die huurfietsen hebben geboekt, kunnen namelijk wel gebruik maken van de normale vervangend busvervoer omdat zij de huurfietsen pas bij de accommodatie in ontvangst nemen. We hopen op uw begrip daarvoor.